HISTORIA FIRMY FENSTER

Właściciel firmy od kilkunastu lat zajmuje się montażami stolarki otworowej,przechodząc całą drogę od montażysty po przez doradce klienta oraz Przedstawiciela handlowego.

W połowie lat dziewięćdziesiątych wyjechałem na 10 lat do Niemiec gdzie zajmowałem się montażem stolarki budowlanej oraz wszelkimi pracami wykończeniowymi. Po powrocie do kraju jako doświadczony montażysta otrzymałem propozycje kierowania grupą montażową u jednego z partnerów Oknoplast Kraków. Przez pięć kolejnych lat zdobywałem doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych technik montażowych oraz przeszedłem wszelkie szkolenia z zakresu ich stosowania.

Obserwując potrzeby klientów, wybierających coraz częściej energooszczędne systemy stolarki w 2012 roku zdecydowaliśmy wraz z żoną założyć firmę Fenster. Po sześciu miesiącach wytężonej pracy dostaliśmy propozycje uruchomienia Autoryzowanego Salonu Sprzedaży firmy Vetrex.

Przez lata doświadczeń z najlepszą stolarką otworową oraz wprowadzaniu innowacyjnych technik montażowych wraz z kolejnym pakietem szkoleń Nasza firma została przyjęta do ścisłego grona Rekomendowanych Salonów Vetrex. Jako jedyna firma w powiecie Jasielskim mamy w swoim portfolio autoryzowany montaż w warstwie docieplenia w systemie Movo Tremco Illbruck. Korzystamy tylko z nowoczesnych i energooszczędnych technik montażowych z użyciem podkładów podparapetowych Vetrex

Staramy się identyfikować potrzeby klientów i pomagać w dokonaniu odpowiedniego wyboru systemów oraz rozwiązań technologicznych. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz dysponowanymi środkami finansowymi danego klienta. Stolarkę dobieramy pod kątem funkcjonalności, parametrów technicznych i koloru tak aby okna, balkony, drzwi, bramy garażowe użytkowali z powodzeniem przez długie lata. Nie jest naszym zamiarem sprzedawanie wszystkiego dla wszystkich ponieważ mając w ofercie najlepszą stolarkę okienną dążymy do pełnej satysfakcji klienta tak aby był zadowolony również z bram garażowych, drzwi, rolet, dlatego naszymi dostawcami są tylko sprawdzone i renomowane firmy.

Pozdrawiamy Monika I Sławomir Klatka